Degisik sektörlerdeki pek çok özel şirket ve kuruluşlardan olusan geniş referans listemiz icin lütfen arayınız...                    ( 0212 ) 297 84 97
ÜRÜNLERİMİZ

metal etiket istanbul

metal etiket ankara

metal etiket denizli

metal etiket afyon

metal etiket konya

madeni etiket istanbul

MADENİ ETİKET

Eloksallı Alüminyum Etiket

Alüminyum üzerine özel boyalarla baskı yapılır. Korozyon ve oksitlenmeye karşı dayanıklıdır. Boya tutuculuğu çok yüksektir. Eloksallı Alüminyum Etiket istenilen kalınlıkta malzeme üzerine ve istenilen renklerde uygulama yapılabilir.

Yüksek Mikronlu Alüminyum Etiket

Eloksallı Alüminyum görünümündedir. Alüminyum üzerine yapılan baskı malzemenin içerisine işleyerek hapsolur. Tüm hava şartlarında kullanıma uygun bir malzemedir. Yüksek mikron malzeme, oksitlenme ve korozyona karşı korumalıdır. Alüminyum üzerindeki boya kimyasal çözücülere karşı (tiner, benzin, ispirto vb) dayanıklıdır. Yüksek Mikron Alüminyum Etiket özellekle kimyasal malzemelerin yoğun kullanıldığı kontrol panolarında, sanayi makinalarında vs ortamlarda tercih edilebilir.

Asit İndirme Alüminyum Etiket:

Alüminyum üzerini asit ile oyma yöntemidir. İsteğe bağlı negatif yada pozitif olarak Asit İndirme yöntemi ile oyulabilir. Oyulan kısımlar tercih edilen renkler kullanılarak renklendirilir. Daha sonra mazlemenin çizilmemesi ve kimyasal çözücülere karşı ve havaşartlarına karşı dayanıklılığını artırmak için koruyucu lak ile kaplanır.madeni etiket
Madeni etiket
madeni etiket
Alüminyum etiket
madeni etiket
Metal etiket
madeni etiket
Madeni etiket

madeni etiket
Metal etiket
madeni etiket
Madeni etiket
madeni etiket
Madeni etiket

madeni etiket
Alüminyum etiket
madeni etiket
Madeni etiket

Metal etiket

Alüminyum etiket

Madeni etiket

Madeni etiket

Alüminyum etiket

Madeni etiket

Özellikle isinin fazla oldugu yerlerde tercih edilir. Isiya karsi dayanikliligi diger etiketlere oranla daha fazladir. Arkasina yapiskan yapistirilabilir veya puntolama seklinde monte edilir. Özelligine göre yada kullanilacagi yere göre bazi cinsleri vardir;

Yüksek Mikron Aliminyum Etiket : Malzeme üzerine yapilan farkli operasyonlar sonucu yapilan baski aliminyumun içine isler. Bu nedenle güneste solma, renk atma olmaz. Malzeme üzeri çizilse bile yapilan baski üzerinde herhangi bir çizik olmaz.
Eloksal Aliminyum Etiket : Dayanikliligi çok fazla degildir. 3-4 sene sonra boyada solma görülebilir.Ayrica üzerine numara veya harf vurularak seri no yazilir.
Asit Indirme Aliminyum Etiket : Aliminyum üzeri yapilan baski sonucu çesitli asitlerle oyularak istenilen yüzeyin yukarida veya asagida kalmasini saglar. Alt yada üst kisimda kalan yüzeyin içleri boyanabilir yada üzerine tekrar baski yapilabilir. Özellikle fazla kimyasal maddelerin kullanildigi makinalarda bu tip etiketler kullanilir.


 
Anasayfa::Firma::Ürünler::iletişim::Referanslar::Yol Haritasi
 
 

Copyright © ÖZDEMİR REKLAM TANITIM 2005